GoedBericht.nl wijst op de ene GOD die alles beschikt en bij wie nooit iets mis gaat. Zij wijst op Jezus Christus als Redder der wereld. Jazeker, van alle mensen! Omdat GOD nooit laat varen de werken van zijn handen.
Uitgangspunt is de Bijbelse boodschap zoals Paulus deze als “apostel en leermeester van de natiën” heeft mogen bekendmaken. GoedBericht wil uitsluitend wijzen op wat “er staat geschreven”. Want “de Schrift” bewijst én verklaart zichzelf.
De drievoudige eed in Hooglied verbood Joden om de diaspora zelf te beëindigen. Geen zionisme dus.
23-05-2025 Lees verder
22-05-2025 Lees verder
23-04-2025 Lees verder
De dood zal worden verzwolgen in overwinning. Allen die in Adam sterven worden LEVEND gemaakt!
18-04-2025 Lees verder
Paulus was tijdens zijn 'zendingsreizen' een ongetrouwd man. Maar was hij dat altijd al?
02-04-2025 Lees verder
30-03-2025 Lees verder
Er is één God, de Vader. En er is ook één Heer. Wie is dat? En was Hij dat altijd al?
18-03-2025 Lees verder
08-03-2025 Lees verder
Smeken heeft iets van een hopeloos roepen. Maar in de Bijbel is het een beroep doen op Gods belofte.
25-05-2025 Lees verder
18-05-2025 Lees verder
17-05-2025 Lees verder
11-05-2025 Lees verder
Zeven redenen waarom het Goede Bericht van Paulus absoluut solide en onovertroffen is!
11-05-2025 Lees verder
Terwijl het in de laatste dagen pikdonker is, schijnt het licht van Schriften helderder dan ooit!
10-05-2025 Lees verder
In ‘de Telegraaf‘ van zaterdag 24 mei verscheen een interview met de bekende Ayaan Hirsi Ali (1969), voormalig VVD-politica. Ze werd geboren in Somalië, leefde als vluchteling in diverse landen en kreeg begin jaren ’90 asiel in Nederland. Vanwege haar kritische uitlatingen over de islam en de profeet Mohammed ontving ze talloze doodsbedreigingen, waarna ze in 2006 uitweek naar de VS. Tot op de dag van vandaag is Hirsi Ali een invloedrijke stem in het publieke debat. In dit interview spreekt ze zich onder meer uit over de rol van Donald Trump in het Midden-Oosten. Zal hij inderdaad de man zijn die het Midden-Oosten (aanvankelijk) tot een vreedzame regio gaat maken…?
Volgens Hirsi Ali betekende Trumps presidentschap een radicale koerswijziging in de Amerikaanse buitenlandse politiek: weg van militaire interventies. Deze maand bezocht Trump Saoedi-Arabië, Qatar en de Verenigde Arabische Emiraten met een duidelijke boodschap: laten we samenwerken, honderden miljarden investeren en van het Midden-Oosten een bloeiende, welvarende en vreedzame regio maken.
“Trump is een unieke president, die als New Yorkse zakenman niet in politieke, maar in economische termen denkt. Hij doet de dingen anders. In zijn eerste termijn kwam hij al met de Abraham-akkoorden, waarmee de banden tussen Israël en Arabische staten werden genormaliseerd. Hij gaat ervan uit dat de Arabische leiders (…) vrede willen met Israël en samen met de VS liever kiezen voor welvaart dan voor conflict.”