GoedBericht.nl wijst op de ene GOD die alles beschikt en bij wie nooit iets mis gaat. Zij wijst op Jezus Christus als Redder der wereld. Jazeker, van alle mensen! Omdat GOD nooit laat varen de werken van zijn handen.
Uitgangspunt is de Bijbelse boodschap zoals Paulus deze als “apostel en leermeester van de natiën” heeft mogen bekendmaken. GoedBericht wil uitsluitend wijzen op wat “er staat geschreven”. Want “de Schrift” bewijst én verklaart zichzelf.
Een kleine vertaalnuance met grote betekenis: wij zijn niet dood dóór, maar vóór de zonde.
13-10-2025 Lees verder
“Gij zult” klinkt als last, maar is belofte. Het is Gods profetisch Woord dat Hij Zelf vervult.
24-09-2025 Lees verder
17-09-2025 Lees verder
04-09-2025 Lees verder
03-09-2025 Lees verder
19-10-2025 Lees verder
16-10-2025 Lees verder
Waar de mens het zicht op de Schepper kwijtraakt verdwijnt ook het zicht op mannelijk en vrouwelijk.
12-10-2025 Lees verder
05-10-2025 Lees verder
27-09-2025 Lees verder
27-09-2025 Lees verder
21-09-2025 Lees verder
Het recente incident rond de symbolische stemming in de Knesset over de annexatie van de Westelijke Jordaanoever maakt opnieuw duidelijk hoe groot de invloed van religieuze zionisten (ultra-rechts) binnen de Israëlische coalitie is geworden. Terwijl premier Netanyahu de stemming afdeed als een ‘oppositieprovocatie’, bleek in werkelijkheid een meerderheid uit zijn eigen coalitie vóór annexatie te stemmen.
Voor de regering-Trump is dit uiterst gevoelig. Trumps vredesplan laat geen ruimte voor annexatie van de Westbank, omdat dit internationaal onaanvaardbaar is en de relaties met Arabische partners zou beschadigen. Tegelijk kan Trump de religieuze zionisten niet negeren; zij vormen een essentiële machtsfactor binnen de Israëlische politiek én binnen zijn eigen achterban.
Hoe gaat Trump in dit spanningsveld manoeuvreren? Kan hij ultra-rechts binnen boord houden zonder annexatie toe te staan? Zou de bouw van een derde tempel – naast de bestaande islamitische heiligdommen – een uitweg kunnen vormen om deze beweging tevreden te stellen?