GoedBericht.nl logo
English Blog

Israël als opkomend economisch centrum

03-12-2025 - Geplaatst door Andre Piet

Tijdens de Israel Hayom Summit sprak de Joods-Amerikaanse investeerder Michael Eisenberg, partner bij Aleph VC, over een wereldwijde verschuiving van economische macht. Volgens hem maakt New York deel uit van “een afnemend rijk”, terwijl Israël behoort tot “het opkomende midden van de wereld”.

Hij riep Joden in de diaspora op om niet via Florida of andere tussenstops te reizen, maar rechtstreeks naar Israël te komen, dat volgens hem uitgroeit tot een nieuw financieel en strategisch knooppunt. Eisenberg wees daarbij op technologische innovatie, nieuwe financiële structuren en regionale handelscorridors die Israël steeds centraler zouden positioneren.

Past dit soort uitspraken niet precies in het profetische beeld van een afvallige Joodse natie die in de eindtijd het Midden-Oosten domineert? Een ontwikkeling die uitloopt op de verwoesting van Jeruzalem, waarna het godloze deel van het volk zal uitwijken naar Babylon om daar de financiële hoofdstad van de wereld te vormen en de strijd aan te binden met het rijk van de Messias.

Delen: